Close

Kapela AXIOM

 O NÁS –  na svatbě se snažíme propojit všechny generace a hudebně se pohybujeme ve známých žánrech,  aby se všichni bavili. Zkušeností máme opravdu hodně. Jako kapela fungujeme „léta“,  jsme schopni se přizpůsobit, vždy se hraním „trefíme“ do nálady lidí, „věkové“ struktury a momentální atmosféry, rychlé věci na „vydovádění“, pomalé na „romantiku“…. ( od popíku, přes bigbít, disko, … i českou dechovku).  Žádný hit českých zpěváků v našem repertoáru nechybí.

  MOŽNOSTI – s kapelou na svatbách se to poslední dobou různí podle toho jak to kdo pojme. Je to o přizpůsobení Vaší představě a Vašemu přání. Určitě bychom se uměli dohodnout.  Řada svateb je ve „starém“ českém stylu, kdy kapela je na místě už od oběda ( vše připraveno v místě hostiny „načisto“ příchod svatebčanů do hotového, po obědě se hrají svatební sóla a dál plynule běží zábava, kapela hraje, není pak svatební dění narušeno stěhováním aparatury, kufrů, taháním kabelů ). V posledním období některé svatby jsou vedeny „americkým“ stylem jako svatební párty, kdy kapela je přizvána až na večerní nebo podvečerní hodiny. Oběd je jen v kruhu rodiny a přátelé přijíždí na večerní mejdan. Oboje má svoje plusy a mínusy, záleží i na počtu lidí a hlavně na Vašem pojetí.

CENÍK – malou svatbu (kolem25-30osob) hrajeme ve dvou muzikantech, převážnou většinu akcí ve třech muzikantech,  pokud plánujete větší svatbu, šli bychom i se zpěvačkou ve čtyřech. A k ceně asi přibližně takto: Ten „druhý způsob“,  svatební hraní cca od 18hod do cca půlnoci je prezentován částkou 8.000,- Kč plus podle místa „něco“ na dopravu, svatební hraní od oběda bude 10.000,-Kč.  Zmíněná varianta malá svatba ve dvou muzikantech se pohybuje kolem 4.500,- Kč.

     UKONČENÍ – je vždy po dohodě s nevěstou a ženichem, oni řeknou kdy se jde domů, nestane se že bychom přestali hrát protože vypršel čas, pokud se lidé baví hrajeme dál! Při výběru či rozhodování jakou „zábavu“ zvolit rád poradím podle Vašich plánů ( jak plánujete svatbu velkou, způsob aby se lidi maximálně bavili). Určitě se budeme umět přizpůsobit.          

  ORGANIZACE – mimo to můžu nabídnout také nenásilnou organizaci svatby ( dříve řečník-kecal, dnes koordinátor) , aby vše šlo hladce a svatebčané věděli co se bude dít, při svatebních sólech, při krájení dortu, seznamování svatebčanů, atd. Záleží jak Vy si budete svatbu přát, aby vše běželo přirozeně a příjemně pro všechny. Anebo i od rána organizace celé svatby ( forma příjezdu k nevěstě, předávání kytic, organizace času, odjezd na obřad, řazení svatebčanů při obřadu, atd.), vše bez zmatků, svatební nervozity, v příjemné atmosféře.