Close

Foto a Video

foto_svatba_nevesta

Mám nebo nemám …

Život nám přináší ohromné množství nejrůznějších prožitků. Některé raději zapomeneme, některé si uchováme v mysli, další prchavé okamžiky zachytíme na fotografiích, jiné si poznamenáme do kalendáře či deníku, některé zaznamenáme na videopásku, DVD nebo dnes tak moderní „Cloudové uložiště“ či okamžitě sdílet na Facebook, Twitter, Instagram a sám nevím jaké možné další sociální sítě.

Aby Vaše vzpomínky i po letech navozovaly krásnou atmosféru, nabízíme Vám jejich záznam profesionální HDV videokamerou Canon XH A1 a špičkovou tříčipovou kameru SONY DCR – TRV  940E. Následné zpracování videofilmu probíhá v počítačové střižně AVID LIQUID 7.2 PRO. Celý záznam filmu i jeho zpracování tedy probíhá pouze v digitálním formátu – ve spojení s naším pečlivým zpracováním je tak zajištěna vynikající kvalita výsledného díla. Každé zakázce věnujeme maximální péči.

Pro fotografické práce využíváme vynikající fotoaparáty Canon EOS 5D MarkIII a EOS 80D. Ve spojení s naší invencí pak vznikají fotografie, které Vám i po letech připomenou krásné chvíle Vašeho svatebního dne. Snažíme se, aby focení pro Vás bylo zábavou a potěšením.

Dokážeme vyjít vstříc prakticky všem Vašim přáním, která se týkají natáčení, focení i finálního zpracování filmu a fotografií. Jako naši klienti máte nárok na konzultace nejen před vlastní akcí, ale i později, při výběru fotografií, či při finálním zpracování filmu. Pracujeme zejména v oblastech Sedlčanska, Petrovicka, Sedlecka, Příbramska, Dobříšska, Benešovska, Táborska, Písecka, Prahy, ale můžeme za Vámi po dohodě přijet kamkoliv.

Své, více než 20ti leté zkušenosti z českých médií kde jsme se orientovali na oblast fotoreportáží a fotodokumentace převážně z oblasti společenského života, světa módy, modelek a módních přehlídek. Několik let jsme fotili pro soukromou tiskovou agenturu Korzo cz, kde byla mašimi klienty přední česká média a PR agentůry. Spolupracovali jsme s časopisy Blesk, Šíp, Šťastný Jim, S Tebou, Rytmus života, internetovými portály jako je iDnes, Novinky a řadou dalších. Toto vše zúročujeme při tvorbě reklamních spotů, natáčení a focení svateb, maturitních plesů, rodinných událostí, dokumentů pro obecní úřady, knihovny, zájmová sdružení i firmy podnikající  v nejrůznějších oborech.

Fototechnika

Fototechnika

Při tvorbě dokumentů jsme v minulosti spolupracovali s p. Janem Kuthanem, poslední léta spolupracujeme s paní Janou Arcimovičovou, která připravuje ke každému filmu komentář. Využívá svých vynikajících znalostí  historie i regionu a díky tomu je každý komentář malé umělecké dílo, které je převedeno do mluvené formy hercem, hudebníkem, moderátorem, scénáristou a recitátorem panem Alfredem Strejčkem, přinášejícím do každého filmu kouzlo podmanivého hlasu a požitku z melodie českého jazyka.

Rovněž jsme navázali spolupráci s herečkou paní Ljubou Krbovou, která namluvila komentář k filmu „Tvarování jalovců“ pro firmu Bonsai Sumiko Nedrahovice. Můžeme využívat služeb i herce pana Jana Přeučila, který namluvil komentář k filmu „Krásy Vysokého Chlumce a okolí“.

Krásné melodie do filmů přináší  hudba napsaná „na klíč“.  Využíváme služeb dlouholetého přítele muzikanta, herce a režiséra Jana Melichara. Hudbu k novému filmu “ Pěstování a tvarování jalovců“ napsal Roman Jeřábek. V minulosti jsme krátce spolupracovali i s Petrem Voháňkou.

Díky výborné vzájemné spolupráci můžeme tedy našim klientům nabízet mimo jiné tvorbu komentářů, scénářů i hudebních doprovodů. Rovněž Vám můžeme doporučit výběr zboží a služeb – svatební šaty, vazba svatebních kytic, šperky, atd. – u našich partnerských firem, jejichž reklamy máte možnost na našich stránkách shlédnout.

Za ATELIER PILAŘ Vám hezký den přejí Jiří Matouš a Petr Pilař