Close

Cena za úspěch

Tom Cruise

Tom Cruise v Praze při natáčení filmu Mission Impossible 4.

Největší úspěch mé fotografické činnosti je bohužel spojen s největším zklamáním nad chováním kolegů, se kterými člověk spolupracuje, věří jim, pomáhá v krizových dobách a doufá, že oni mu to vrátí, až bude jednou potřeba pomoci on sám.

Fotografie z natáčení převzala celá řada světových médií a webových portálů. Autorem jsem já a moji radost ovšem kalí smutek nad chováním některých kolegů z branže.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Při natáčení těchto scén celý dům, ulici a čtvrť, hlídalo velké množství členů najaté bezpečnostní agentůry a nesměly se pořizovat vůbec žádné záběry z natáčení.

 

 

 

 

 

 

 

 

Přesto se mi podařilo dostat zcela nepozorovaně až do bezprostřední blízkosti herce Toma Cruise, pořídit s ním celou sérii snímků a také se dostat bezpečně zpět.

Tom Cruise v Praze

Tom Cruise v Praze při natáčení filmu Mission Impossibel 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Snímky jsem poté svěřil právě oněm domělým kamarádům (kolegům v branži), kteří měli spojení do zahraničních, hlavně amerických agentůr. Ony snímky převzaly další světová média a byli jako jediné nejkvalitnější také prodávány. 5 minut slávy nervalo dlouho. Bohužel.

Tom Cruise v Praze

Tom Cruise v Praze při natáčení filmu Mission Impossibel 4

Tom Cruise v Praze při natáčení filmu Mission Impossibel 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Celou tou situací, co se odehrávala pod hercovýma nohana se samotný Tom Cruise velmi dobře bavil. Nedal ale na sobě nic znát a hlavně neztropil humbuk, díky čemuž jsem mohl celý svůj fotografický počin statečně dokončil. Dodatečně Tome „Díky“.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář